bądź ekologiczny

Facebook Facebook
Smog 2021 - Warszawa i Wrocław w top 10 na świecie
19.01.2021

Smog 2021 - Warszawa i Wrocław w top 10 na świecie

Warszawa i Wrocław wyprzedziły w rankingu nawet zanieczyszczone miasta chińskie np: Wuhan był 28 my. W top 10 poza nami znalazły się praktycznie miasta krajów trzeciego świata ( wyjątek Mediolan ).

Dlaczego lekcewazymy smog ?

Może dlatego, że lekceważymy tez pandemię i COVID-19 ? Skoro ludzie umierają z powodu epidemii masowo, to 40 tysięcy ofiar smogu nie robi wrażenia ? Smog jest jedną z głównych przyczyn umieralności w Polsce od lat. Nie robi to wrażenia na wielu, którzy kopcą regularnie co zimę. Często są to te same osoby.

Dlatego ponownie apelujemy o aktywizację społeczną, musimy sami wziąć w ręce sytuację. Proszę nam zgłaszać takie osoby, będziemy egzekwować działania lokalnych władz w tej sprawie. Każdy truciciel ze wskazanym adresem otrzyma od nas czerwoną kartkę STOP SMOG. Naszym zdaniem tylko edukacja ekologiczna może pomóc w zmianie mentalności trucicieli.

Zapraszamy do kontaktu  !

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij