bądź ekologiczny

Facebook Facebook
Kocioł HeizTechnik DasPel lLux GL 20 opinie
24.03.2018

Kocioł HeizTechnik DasPel lLux GL 20 opinie

Brat bliżniak z wadami i zaletami - modelu HT DasPell GL , który zajął 3 miejsce. Dlatego nie chcemy powielać opini. Więc krótko o tym modelu kotła.

Model posiada jeszcze lepsze wyposażenie ale co za tym idzie jeszcze wyższą cenę, która zepchnęła go na 5 miejsce. Emisja: CO2: 48, OGC 14 a PYł 16. Jest dobrze...

Wady niestety te same, wymiennik kombinowany pod emisję, tuning kotła na paliwo stałe w nowoczesnym drogim wydaniu. Cena nie uzasadnia parametrów w stosunku do czołówki rankingu : firmy SAS, Defro i Cichewicz.

Wady i zalety te same jak kotła z 3 miejsca rankingu.

Test porównawczy kotłów na pellet na podstawie konkursu TopTen Polskiej Izby Ekologii oceniany był obiektywnie, punkty za emisję, parametry, wyposażenie i cenę. Dlatego kocioł HT zdobył wysokie miejsce i znalazł się na lisćie: 10 najlepszych kotłów na pellet w Polsce - wg komitetu antysmogowego.

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij