bądź ekologiczny

Facebook Facebook
Zima 2020/2021 pod znakiem smogu
09.01.2021

Zima 2020/2021 pod znakiem smogu

Kolejne wyjazdy tym razem na Podkarpacie i Podhale - efekt ten sam - prawie w każdej miejscowości w biały dzień znajduje się grupa kopciuchów, którzy robiąc sobie jaja z prawa i przepisów - palą czym popadnie.

Dziwi nas bierność lokalnych władz oraz sąsiadów - ale z paru interwencji wynikało, że osiedlowi truciciele to często osoby doskonale znające prawo - potrafiące je obejść - zwyczajni polaczki cwaniaczki - np: pracownicy strazy miejskiej, ratusza czy osoby z innych grup zawodowych, których nie chcemy wymieniać z szacunku dla nich. Na codzień znają prawo - prywatnie robią sobie co chcą bo przecież Polak to cwaniak ! Nikt mu nie każe co ma robić, otruje siebie, rodzinę i sąsiadów w majestacie prawa. 

Przykra jest informacja, że ewidentnie jest społeczne przywolenie na smog, edukacja ekologiczna i zdrowotna w Polsce kuleje - przodujemy w zgonach z powodu smogu, zawałów, raka, wypadków drogowych - nikt nie uczy się na błędach. Ewidentnie demokracja w Polsce to niewłaściwy ustrój dla wiekszości z nas. Mentalność wielu to poziom średniowiecza 

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij