bądź ekologiczny

Facebook Facebook
Zgłoszenie kopcenia i trucia - stop smog !
02.02.2017

Zgłoszenie kopcenia i trucia - stop smog !

Co tydzień wychodzi od nas szereg pism w sprawie zgłoszenia trucicieli i wnioskiem o sprawdzenie czy palą w piecach i czy spalają śmieci. 

Niestety, mamy szereg zgłoszeń ze skargą na straż miejską, która nie reaguje i karze mandatami trucicieli. Zapraszamy wszystkich wtedy do kontaktu z nami !

Składamy bezpłatnie skargi na bezczynność straży miejskiej do urzedów miasta, którym podlega w trybie prawa administracyjnego a potem skargi do wojewody. Niestety mamy szereg przykładów z Polski, że strażnicy miejscy sami spalają śmieci i tworzą smog - nie dziwi zatem fakt ignoracji i przyzwolenia na kopcenie innych.

Dużym problemem jest tez społeczne przyzwolenie na kopcenie poprzez twierdzenie, przecież sąsiada nie zgłoszę.Wtedy my wkraczamy do akcji ! Anonimowo zgłaszamy truciciela straży miejskiej ! Bezpłatnie !

Zaprasamy też do darmowych porad prawnych jak walczyć z trucicielami i smogiem.

Ostatnia uwaga - bardzo bolesna. Mamy sygnały, że w wielu miejscowościach straż miejska roznosi ulotki pseudo ekologicznej strony www.czysteogrzewanie.pl, która promuje spalanie węgla i udawadnia że jest to ekologiczne. To czysta paranoja, że straż miejska zachęca do spalania węgla zamiast paliw ekologicznych lub instalowania pomp ciepła, kotłów gazowych czy ciepła sieciowego !

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij