bądź ekologiczny

Facebook Facebook
Zapraszamy na targi Instalacje Poznań
25.04.2018

Zapraszamy na targi Instalacje Poznań

Instalacje Poznań to największe spotkanie branży instalacyjnej w Polsce i Europie Środkowej, które kompleksowo prezentuje ofertę wiodących producentów i dostawców urządzeń, technologii i usług z zakresu techniki grzewczej, klimatyzacyjnej, wentylacyjnej i chłodniczej, a także techniki obiektowej i techniki gazowniczej.

Każdorazowo wydarzenie gromadzi blisko 30.000 profesjonalistów z 46 krajów świata. Oferuje przegląd nowości i premier rynkowych oraz trendów w rozwoju branży. Targi odbywają się w cyklu dwuletnim – w lata parzyste. Natomiast w lata nieparzyste, na terenie całej Polski, realizowany jest projekt INSTALACJE ON TOUR, podczas którego przeprowadzane są eliminacje terenowe do najważniejszego wydarzenia dla instalatorów – Mistrzostw Polski Instalatorów (MPI). Ich finał organizowany jest w czasie targów INSTALACJE. Podczas najbliższej edycji targów INSTALACJE (23-26 kwietnia 2018) na zwiedzających czekać będzie bogaty program wydarzeń towarzyszących.

Na targach można zobaczyć ekologiczne kotły i piece c.o, kominki, które spełniają wymogi ustawy antysmogowej i najnowszych klas emisji spalin.

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego stoiska Komitetu Antysmogowego na targach Instalacje. 

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij