bądź ekologiczny

Facebook Facebook
VEOLIA ciepło systemowe
23.11.2017

VEOLIA ciepło systemowe

Ciepło systemowe pochodzi z sieci ciepłowniczej miejskiej lub gminnej. Zaletą jest fakt, że przeysłana energia cieplna nie wymaga obsługi, przychodzą nam rachunki podobnie jak za prąd czy gaz. Nie jest to co prawda najtańsze źródło ciepła, ale odpadają nam tematy serwisu i konserwacji oraz kosztów modernizacji kotłowni, bo każdy kocioł c.o - nawet najlepszy - posłuży nam przez określony czas.

Dlaczego rekomendujemy ciepło systemowe od VEOLIA ?

Ciepło systemowe to praktycznie jedyny system grzewczy w Polsce, który uniemożliwia w 100 % spalanie śmieci oraz kiepskich paliw. Dlaczego ? Klient czy użytkownik dostaje gotową energię cieplną i to tyle ile potrzebuje.W ciepłowni, gdzie ona powstaje są inne normy emisyjne, które wymagają niższej emisji niż w kotłach przydomowych, dodatkowo tam tez nie można spalać śmeci i kiepskich paliw.

Ciepło systemowe w Polsce to recepta na walke ze smogiem. Poza redukcja do minimum kosztów obsługi ciepła, kosztów wymiany pieca itp: mamy zagwarantowane, że dostarczana energia cieplna jest wytwarzana przez profesjonalistów, którzy dbają o nasze płuca !

Link do strony produktu  : http://www.energiadlawarszawy.pl/oferta/cieplo-systemowe

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij