bądź ekologiczny

Facebook Facebook
Targi wystawy programy PONE
23.09.2016

Targi wystawy programy PONE

Co to jest PONE ? PONE to program ograniczenia niskiej emisji. Własnie ruszyły wystawy i pikniki mające na celu propagowanie tych progamów w Małopolsce. 

Walka ze smogiem wchodzi w kolejny etap, przynajmniej w Małopolsce. Powoli, ale ruszają programy gminne mające na celu modernizację starych urządzeń grzewczych tj pieców, kotłów c.o czy kominków na nowe ekologiczne. Zachętą mają być dotacje na wymianę starych pieców węglowych na nowe ekologiczne.

Klienci muszą spełniać jedno z podstawowych kryteriów, tj wybrać odpowiedni piec lub kocioł c.o, który musi spełniać wymogi 5 klasy emisji wg normy EN 303-5. Zważywszy na wielkość oferty producentów kotłów c.o nie jest to problemem,  można wybierać wśród wielu modeli kotłów c.o szczególnie z podajnikiami, które pracują w sposób całkowicie automatyczny. Pytanie jaki piec wybrać ? To już indywidualny wybór klienta, testy porównawcze emisji kotłów c.o wkrótce pojawią się na naszych stronach www......

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij