bądź ekologiczny

Facebook Facebook
Pompa ciepła Wolf
22.11.2017

Pompa ciepła Wolf

Wysokoefektywna pompa ciepła powietrze/woda przeznaczona do montażu zewnętrznego 

Powietrzno-wodne pompy ciepła BWL-1 przystosowane są zarówno do montażu wewnątrz (BWL-1-I) jak i na zewnątrz budynku (BWL-1-A). Zastosowano w nich sprężarkę czynnika chłodniczego posiadającego podwójne odprzężenie drgań oraz sterowane bezstopniowo, oszczędne wentylatory powietrza. W efekcie Pompy ciepła BWL-1 są niewiarygodnie ciche, a dźwięk mierzony w odległości 10m od urządzenia wynosi mniej niż 27dB (A). Dzięki regulowanemu elektronicznie systemowi miękkiego startu, uruchomienie urządzenie odbywa się praktycznie bezgłośnie.

BWL-1 zapewniają temperaturę na zasilaniu instalacji grzewczej do 63°C. Aby zwiększyć komfort cieplny, pompy BWL-1 standardowo wyposażono w układ dodatkowego ogrzewania elektrycznego, regulowany elektronicznie w zakresie 1-6kW.

Dlaczego WOLF ?

  • Zakres mocy: -8, -10, -12, -14 kW,
  • Doskonała efektywność energetyczna urządzenia, współczynnik COP do 4,
  • Maksymalna temperatura na zasilaniu +63°C,
  • Minimalna temperatura powietrza -25°C,
  • Niski poziom emisji dźwięku <27dB (A),
  • Układ dodatkowego ogrzewania (1-6 kW),
  • Łatwy w obsłudze regulator WPM-1, możliwość sterowania ogrzewaniem z dowolnego miejsca budynku.

Link do strony produktu: http://www.wolf-polska.pl/produkty/inwestor-prywatny/technika-grzewcza/pompy-ciepla-wolf/wysokoefektywna-pompa-ciepla-zewnetrzna/

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij