bądź ekologiczny

Facebook Facebook
Polski smog w SKY news - krytyczny raport o stanie powietrza
03.01.2018

Polski smog w SKY news - krytyczny raport o stanie powietrza

Niestety, świat coraz bardziej widzi nasz poziom smogu - raport SKy News porównuje nasz obecny stan powietrza do Indii ( New Delhi) i wskazuje na obrzymie problemy z tym związane. 

Raport jest dramatyczny, nie tylko porównanie do Chin czy Indii ale wskazanie jednoznaczne, że 45 tys ludzi umiera w Polsce przedwczesnie z powodu smogu !

2 stycznia 2018 SKy News opublikowała raport w którym jednoznacznie stwierdza jakie szkody dla społeczeństwa i gospodarki wyrządza smog w Polsce.Poza wysoką śmiertelnością oraz chorobami nowotworowymi i wieńcowymi mamy problem też z wysoką śmiertelnością wśród dzieci. Ogólnie raport co bardzo przykre i martwiące porównuje nas do krajów 3 świata. 

Nasz komitet antysmogowy jednoznacznie wskazywał na olbrzymi problem społeczny związany ze smogiem. Bralismy w 2017 udział w wielu konferencjach w tym na Śląsku, poświęconej wyłącznie wpływu smogu na nasze zdrowie

Może nacisk opinii publicznej ale światowej zmieni upodobania Polaków to kopcenia i spalania śmieci, jeżdżenia starymi dieslami lub nowymi ale z wyciętym filtrem DPF. Zadziwiające jest to , że w Polsce mimo XXI nadal jest tak niska wycena naszego życia i zdrowia. Mozna powiedzieć, że jesteśmy narodem, ktory sam się zabija i eksterminuje mimo wielu nowoczesnych technologii dostępnych na rynku.

Nasza lista rekomendowanych produktów ma pomóc w walce ze smogiem. Zapraszamy do jej obejrzenia. 

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij