bądź ekologiczny

Facebook Facebook
Polska wciąż w tyle Europy
11.11.2020

Polska wciąż w tyle Europy

Czy czyste powietrze w Polsce jest w ogóle możliwe ? Sądząć po europejskim indeksie smogu chyba nie. Mamy dotację na wymianę piecy na ekologiczne, a w Polsce wciąż jest smog.

Potwierdza to nasz mobilny alarm smogowy - patrol jeżdżący po Polsce, ludzie palą w piecach czym popadnie, mając w nosie, że trują siebie, dzieci i sąsiadów.

Europejski indeks jakości powietra jest bezlitosny - jesteśmy w tyle Europy, trujemy się nawet w czasach COVID-19 czyli koronawirusa. Jak widać, żadna zaraza nie odstraszy użytkowników pieców węglowych i miałowych. Będą palili mokrym paliwem, odpadami mająć za nic przepisy i zdrowie. 

Podkreślamy - to jawne pogwałcenie konstytucji i praw człowieka - ktoś buduje dom za oszczędności życia - montuje pompę ciepła - a sąsiad truje go Ba(P) benzopirenem w najlepsze. Pokazuje to całkowity rozpad państwa - brak kontroli obywateli, wspieranie braku poszanowania prawa itp. 

Ile to będzie trwało ? Czemu w Polsce partia zielonych - która w większości krajów ma swój elektorat i poparcie w parlamencie praktycznie nie istnieje ?

Na te pytania chyba odpowiedzi się nie doczekamy. Musi wymrzeć generacja starych ludzi, odpornych na edukację ekologiczną żeby było lepiej. To smutne.....

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij