bądź ekologiczny

Facebook Facebook
Początek kolejnej jesieni i niestety ze smogiem nie jest lepiej.
04.10.2018

Początek kolejnej jesieni i niestety ze smogiem nie jest lepiej.

Dużo się o smogu mówi, jeszcze więcej inwestuje w walkę ze smogiem i edukację ekologiczną. Niesety już pierwsze chłodne noce pokazały, że lepiej nie jest. Byliśmy w okolicach Rzeszów - Nowy Sącz - Kielce - i możemy stwierdzić że wokół tych miast Smog powrócił - dzięki kopciuchom.

Kopciuchy to właściciele domów i ich stare piece lub kotły c.o zasypowe, które spalą wszystko co kopciuch do niego wrzuci. Kopciuchy lubią śmieci, miał węglowy i inne paliwa na bazie węgla kamiennego. Kopciuch siedzi w domu i nie widzi, ze zatruwa okolice - wstyd !

Ponownie apelujemy !

Zgłoś nam kopciucha - osiedlowego truciciela - zgłoś sąsiada, który tworzy smog. My wyedukujemy go co robi i uświadomimy, że zabija siebie i sąsiadów ......... a straż miejsca lub gminna nałoży mandat i zarobi 

 

email : info@komitetantysmogowy.pl

 

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij