bądź ekologiczny

Facebook Facebook
Pierwszy wyrok w Krakowie za palenie węglem !
21.11.2019

Pierwszy wyrok w Krakowie za palenie węglem !

Miesiąc ograniczenia wolności i prace społeczne - taki wyrok wydał sąd rejonowy w Krakowie, za palenie w piecu centralnego ogrzewania węglem i drewnem, co według nowych przepisów, jest zakazane !

donosi serwis Money.pl

Doczekaliśmy się sytuacji bez precedensu ! 

Do 5000 zł kary za używanie kotła węglowego i ograniczenie wolności + prace społeczne - mamy nadzieję, że ten wyrok będzie postrachem dla osiedlowych trucicieli, którzy uważali, że są bezkarni i kopcili na potęgę. 

Pozostaje mieć nadzieję, że straż miejska i gminna wraz z obywatelskimi skargami - wskazującymi jednoznacznie takich kopciuchów, wyelimiuje ich bezmyślne działania raz na zawsze.

Frustrujące jest dla wszystkich fakt, że ktoś inwestuje duże pieniądze w nowoczesną instalację OZE, fotowoltaikę, pompę ciepła itp  A bezmyślny i bezkarny sąsiad go trucje bo chce spalać śmieci i węgiel. Takie osoboy trzeba bezwględnie karać, zgłaszać do nas lub do strazy miejskiej . Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij