bądź ekologiczny

Facebook Facebook

Forum

Forum o czystym ogrzewaniu: Mniej smogu - Jak czyścić piec żeby nie kopcił

Autor
Data dodania
Treść postu
moderator

Ilość postów: 4

14.02.2014
13:25
Regularne i dokładne czyszczenie kotła pozwala wydłużyć jego żywotność o kilka lat. Sadza i smoła zalegająca na ściankach wymiennika kotła w sposób znaczący przyczynia się do powstawania korozji. Dodatkowo trzeba pamiętać, że każdy milimetr osadu na wymienniku zmniejsza sprawność kotła o kilka do kilkunastu procent. Dbanie o swój kocioł przekłada się zatem w sposób zdecydowany na ekonomię, czyli po prostu oszczędzamy pieniądze! Film z linku poniżej znakomicie to ilustruje: https://www.youtube.com/watch?v=23KG7E0yt0o
Regularne i dokładne czyszczenie kotła pozwala wydłużyć jego żywotność o kilka lat. Sadza i smoła zalegająca na ściankach wymiennika kotła w sposób znaczący przyczynia się do powstawania korozji. Dodatkowo trzeba pamiętać, że każdy milimetr osadu na wymienniku zmniejsza sprawność kotła o kilka do kilkunastu procent. Dbanie o swój kocioł przekłada się zatem w sposób zdecydowany na ekonomię, czyli po prostu oszczędzamy pieniądze!
Film z linku poniżej znakomicie to ilustruje:
https://www.youtube.com/watch?v=23KG7E0yt0o
  • Aby dodać odpowiedź, musisz być zalogowany

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij