bądź ekologiczny

Facebook Facebook
MIędzynarodowe forum gospodarki odpadami w Warszawie
08.02.2018

MIędzynarodowe forum gospodarki odpadami w Warszawie

Forum na stałe wpisało się do kalendarza wydarzeń poświęconych gospodarowaniu odpadami, stając się jednym z ważniejszych wydarzeń tej branży w Polsce. Program SOSEXPO jest przygotowywany w konsultacji z administracją rządowąi samorządową, izbami i stowarzyszeniami branżowymi, w kompetencji których znajdują się zagadnienia związane z gospodarką odpadami.

Głównym tematem był model gospodarki obiegu zamkniętego GOZ oraz wprowadzenie w gospodarce odpadami zasady " zero waste" czyli zero odpadów

 

Tegoroczna edycja Forum Sosexpo będzie się składała z:

  • Konferencji podzielonej na dwie główne sesje panelowe: „Unijny pakiet na rzecz Gospodarki o Obiegu Zamkniętym – jakie są jego cele
    i co oznacza dla Polski?”
     oraz „Innowacyjność: mechanizmy, przykłady, ryzyka”.
  • warsztatów szkoleniowych, złożonych z dwóch sesji skierowanych do środowisk samorządowych i przedsiębiorców działających w obrębie sektora: „Jak wdrożyć nowe zasady selektywnej zbiórki odpadów komunalnych i osiągnąć cele ekologiczne do 31.12.2020 roku?” oraz „Standardy surowców wtórnych oczekiwane przez zakłady przetwarzania – wymagania recyklerów odpadów opakowaniowych”. Uczestnicy szkolenia otrzymania certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia.
  • Wystawy na której zaprezentowane zostaną ciekawe, innowacyjne i nowoczesne rozwiązania i produkty branży

 

Przedstawiamy Państwu różne formy udziału m.in.:

  • Udział w Forum (konferencja + szkolenia)
  • Stoisko wystawiennicze wraz z udziałem w Konferencji (specjalny pakiet cenowy)
  • Inne formy udziału (reklama w materiałach konferencyjnych, możliwość umieszczenia roll-up’u w Sali konferencyjnej, dołączenie materiałów reklamowych: ulotka, lub folder do teczek konferencyjnych, wyłożenie ulotek w recepcji konferencji etc.)

Inne możliwości marketingowe do ustalenia z organizatorem.

Udział w SOSEXPO 2018 to doskonała okazja do skutecznej promocji Państwa firmy, nawiązania relacji B2B, networkingu.

Przewidujemy, że wzorem lat ubiegłych w ramach wydarzenia weźmie udział ponad 300 osób: przedstawicieli administracji rządowej i samorządowej, środowisk przemysłowych
i biznesowych, instytucji publicznych, instytutów naukowo-badawczych, a także zakładów gospodarowania odpadami.

Licząc na Państwa zainteresowanie naszą propozycją, pozostajemy do dyspozycji w celu przygotowania indywidualnych warunków Państwa udziału w Forum SOSEXPO 2018.

W przypadku pytań uprzejmie prosimy o kontakt.

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij