bądź ekologiczny

Facebook Facebook
Kto jest odpowiedzialny za smog w Polsce ?
21.01.2023

Kto jest odpowiedzialny za smog w Polsce ?

Według naszych interwencji w sprawie osiedlowych trucicieli, smogu i jakości powietrza wyłania się dość koszmarny obraz działania straży miejskich i gminnych.  Brak reakcji na smog przez służby straży miejskich poraża !

Zwyczajnie mówiąc, przez mundurowych ze straży miejskiej zjawisko smogu jest totalnie lekceważone. Kopci dom tak, że czarny dym spowija całe osiedle - jedzie radiowóz strazy miejskiej, który zdaje się tego nie widzieć. Wielokrotnie zwracaliśmy uwagę strażnikom miejskim, że widać gołym okiem, że ktoś kopci ale ich reakcja poraża.

Widać, ze gminy i samorządy zwyczajnie nie egzekwują od straży miejskiej zdecydowanych działań, nadal zjawistko smogu jest lekceważone mimo że mamy 36 tys przedczesnych zgonów w Polsce i smog zabija więcej ludzi niż Covid19 

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij