bądź ekologiczny

Facebook Facebook
Konferencja SPUIG w Poznaniu.
25.04.2018

Konferencja SPUIG w Poznaniu.

Konwencja Konferencji SPUIG  jest ściśle związana z programem targów Instalacje 2018. Zakładamy, że uczestnicy konferencji będą  chcieli skorzystać z okazji, żeby porozmawiać z dawno nie widzianymi znajomymi z branży. Program imprezy został ograniczony do najbardziej aktualnych i interesujących uczestników tematów prezentacji. Konferencja będzie trwać cztery godziny z przerwą kawową oraz tradycyjnym już rozdaniem statuetek Rynku Instalatora. Żeby wyjść naprzeciw potrzebie rozmów kuluarowych, uczestnicy konferencji będą mieli okazje kontynuować rozmowy podczas tzw. Wieczoru Targowego który rozpocznie się bezpośrednio po konferencji w tej samej hali. Wieczór targowy czyli koktajl połączony z kolacją jest imprezą zamkniętąskierowaną wyłącznie do wystawców i ograniczonej liczby specjalnych gości. Uczestnicy konferencji otrzymają bezpłatne wejściówki na te imprezę.

Tematyka z bieżącej konferencji

W tym roku, do przedstawienia prezentacji poprosiliśmy przedstawiciela Ministerstwa Infrastruktury, ASM, ICEB, Euler Hermes, PORT PC oraz ZHI i SPIUG. Tematy które będziemy przedstawiać, dotyczą aktualnej sytuacji na rynku instalacyjno-grzewczym oraz na rynku budowlano-mieszkaniowym. Przewidujemy następujące tematy prezentacji:

  • Parametryzacja wyrobów budowlanych 
  • Rynek budowlany w Polsce w kontekście gospodarki i obywateli 
  • Płatności w branży instalacyjno-grzewczej 
  • Podsumowanie trendów rynku urządzeń grzewczych w Polsce, efekt działań antysmogowych 
  • Rynek dystrybucji materiałów instalacyjnych w Polsce 
  • Klasyfikacja wyrobów ETIM w branży instalacyjno-grzewczej
  • Certyfikacja budynków pod kątem niskiej emisji
Nasz komitet był jednym z patronów medialnych tej imprezy.

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij