bądź ekologiczny

Facebook Facebook
Kocioł na pellet Compact firmy CIchewicz
22.11.2017

Kocioł na pellet Compact firmy CIchewicz

Kocioł grzewczy ze zintegrowanym koszem zasypowym Compact na pellet firmy Cichewicz , znajduje się w 10 tce najlepszych kotłów na pellet wg rankingu Topten 2017, prowadzonego przez PIE oraz renomowanych ekspertów z dziedziny ogrzewnictwa. Znalazł się tez na liście Powietrze Małopolska

Dlaczego rekomendujemy kocioł na pellety firmy Cichewicz ?

Compact pellet nie tylko zajmuje mało miejsca, ale też posiada doskonałe parametry pracy. Spełnia wymogi 5 klasy i ecodesign - nie ma możliwośći spalania innego paliwa niż granulatl. Posiada wydajny nowoczesny wymiennik płomienicowy z wysoka sprawnościa użytkową.

Kocioł można nabyć w cenie poniżej 10 000 zł co jak na inne kotły na pellet o topowych emisjach to wręcz okazja. DLatego znalazł się w naszym rankingu. Firma pokazała, że da się wyprodukować niskoemisyjny piec grzewczy z 5 klasą emisji za rozsądne pieniądze. Dodatkowo według opinii klientów, to naprawdę udany mode kotła. c.o.

Link do strony produktu: http://www.cichewicz.pl/kotly-co-compact-pone-na-pellet-z-5-klasa-emisji

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij