bądź ekologiczny

Facebook Facebook
Idą wezwania do trucicieli - stop smogowi
17.01.2017

Idą wezwania do trucicieli - stop smogowi

Nasz komitet antysmogowy wysyła dziesiątki pism do osiedlowych trucicieli tygodniowo. 

Bezpłatnie udzielamy porad prawnych związanych z legalnymi sposobami walki z osiedlowymi trucicielami.Wysyłamy pisma do straży miejskiej, wojewódzkich funduszy ochrony środowiska i starorstw.

Każdy przypadek kopcenia, spalania śmieci oraz mułów węglowych prosimy zarejestrować w formie zdjęcia i filmu oraz przysłać do nas z adresem truciciela.Nasz komitet wystosuje pismo do niego oraz odpowiednich służb - co wazne osoba zgłaszająca pozostaje anonimowa.Chroni ją ustawa o ochronie danych osobowych więc nie musi obawiać się szykan od strony sąsiada czy administratora. 

Tylko poprzez takie zgłoszenia da się walczyć ze smogiem - widzimy znaczącą poprawę emisji w piecach bo wysłaniu pism - sami sprawdzaliśmy trucicieli, którzy nagle przestali kopcić !

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij