bądź ekologiczny

Facebook Facebook
Elektromobilność na targach w Poznaniu
26.04.2018

Elektromobilność na targach w Poznaniu

Równolegle do Międzynarodowych Targów Instalcje Poznań, odbyła się wystawa GreenPower na której można było zobaczyć instalacje fotowoltaiczne, kogeneratory, biogazownie oraz stacje i systemy ładowania aut elektrycznych.

Stacje i systemy ładowania elektryków

Licznie zostały zaprezentowane przez wielu producentów i importerów.Ciekawostką były też podstawiona auta elektryczne w tym najnowsze modele BMW, TESLA, VW, AUDI. Dużym zainteresowaniem cieszył się elektroskuter marki BMW....

Terminale ładowania aut elektrycznych pokazane na targach, często były sprzężone w jeden system z panelami fotowoltaicznymi co nas cieszy, bo to prawdziwa zielona energia do ładowania aut z napędem elektrycznym. Wielu podnosi bowiem kwestie, że prąd w Polsce pochodzi z węgla i kwestionuje ekologiczność ładowania aut na prąd. W tym przypadku nie ma już wątpliwości, że auta ładowane z prądu " ze słońca " poprzez inwertery i instalacje paneli ogniw solarnych to przyszłość .

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij