bądź ekologiczny

Facebook Facebook
Auto elektryczne BMW i3
04.01.2018

Auto elektryczne BMW i3

Nie dziwi zatem fakt rekomendacji naszego komitetu dla BMW i3. Komitet antysmgowy wspiera i promuje elektromobilność jako skuteczne narzędzie do walki ze smogiem.

Co ciekawe, spotykamy się z zarzutem, że przecież energia elektryczna jest produkowana w Polsce z węgla. Tak z węgla, z biomasy , dzięki turbinom wiatrowym. Dla nas najważniejsze jest to , że energetyka oraz ciepłownie są monitorowane w Polsce i ich spaliny są pod kontrolą państwa. A w domkach jednorodzinnych nie, gdzie palone jest czym popadnie. Dlatego komitet wspiera elektromobilność oraz ciepło sieciowe ( nominacja Veolia ).

Co do samego auta - awangardowe, nowoczesne, można powiedzieć że BMW i3 wyprzedza swoje czasy.

Auto jest ultra ciche, nie emituje szkodliwych substancji a do tego jest bardzo szybkie. Atutem jest wysoki poziom design oraz wykonania - wprost dla aut luksusowych.

DANE TECHNICZNE BMW I3 I01 (II) (2017 - OBECNIE)

Norma Euro Euro 6
Liczba miejsc 4
Liczba drzwi 5
Moc 170 KM, 184 KM
Momen obrotowy 250 Nm
Pojemność skokowa silnika 647 cm3
Rodzaj katalizatora Brak, Katalizator (3-drożny)
Liczba cylindrów 2
Liczba zaworów 4
Skrzynia biegów Bezstopniowa
Napęd przedni

 

Moda na auta elektryczne rozwija się, w Polsce także mamy dwucyfrowe przyrosty sprzedaży tych aut.

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij